Latvijas Antroposofiskās biedrības mājaslapa

Rietumu Ezoterijas Skola uzņem jaunus studentus

RES ir dibināta 2005.gadā un šis jau būs Skolas devītais mācību gads.
Kādi priekšmeti tiks studēti šogad?
Tāpat kā līdz šim studēsim un antroposofisko veselības mācību un medicīnu.
Docente ārste antroposofe Māra Meijere ir sagatavojusi jaunu kursu par pamatu ņemot Rūdolfa Šteinere klasisko medicīnas darbu “Meditatīvie apcerējumi un pamācības dziedināšanas mākslas padziļināšanai”.
Daudziem labā atmiņa ir palicis Māras Meijeres 2012/13.m.g. nolasītais kurss “Okultā fizioloģija”. Šī mācību gada kurss būs sava veida papildinājums un turpinājums iepriekšējā gada kursam.
Uldis Seveljevs ir sagatavojis jaunu kursu “Dzīve un liktenis”. 

lasīt tālāk ...


Aktuāli pasākumi

Papildināts!

Uzmanību lapas apmeklētājiem, kurus interesē aktuālie pasākumi!

Informācija tiek publicēta sadaļā Pasākumi.

lasīt tālāk ...


Lieldienu noskaņa

Kad no pasauļu plašumiem
Saule runā uz cilvēka maņām,
Un prieks no dvēseles dziļumiem
Ar gaismu vienojas skatīšanā,
Tad no patības apvalka traucas
Domas telpu tālēs,
Un vieno
Cilvēka būti ar gara esamību.

 

lasīt tālāk ...


Brīvu cilvēku pamatprincipi

Šteinera formulējums „Brīvības filosofijā“: Leben in der Liebe zum Handeln und Lebenlassen im Verstāndnisse des fremden Wollens ist die Grundmaxime der freien Menschen. 
 
Šis pamatprincips ir jāievēro katram cilvēkam ar garīgām tieksmēm mūsdienu nozīmē, īpaši pārstāvot antroposofiju. Antroposofija savu patieso vērtību var pierādīt tikai praktiskā darbībā, kā darbošanos 

lasīt tālāk ...


Ezoterija - pārdomas par tēmu

Vai tev, mans cienījamais lasītāj, nešķiet, ka laiks skrien ļoti ātri, ka esi kā vāvere ritenī – joņo un tik joņo, izkļūt no bezgalīgās nerimtības apļa ir gandrīz vai neiespējami. Ne jau tāpēc, ka negribētu vai nevarētu, tāpēc, ka – diena par īsu, laika par maz.
Un vienalga, kas tu esi – kristietis vai budists, agnostiķis vai zinātnieks –  visi esam pakļauti vienam spēkam, visi esam vienas Mācības skolnieki – visaptverošas, 

lasīt tālāk ...


Antroposofija praksē - Ritmiskā masāža

09. martā. 2014.

Dārgie draugi! Gribu jums pastāstīt par jaunu masāžas metodi, kas ir oficiāli reģistrēta Latvijā kā medicīniskā tehnoloģija.

Tā ir ritmiskā masāža, par kuras radītāju tiek uzskatīta holandiešu ārste Ita Vegmane. Metode sāka attīstīties pagājušā gadsimta sākumā un šobrīd tiek veiksmīgi pielietota praksē visā pasaulē.

Kāpēc t...


Sakrālā ģeometrija un mistēriju templis Ozīreions

16. februārī. 2014.

Lekcija praktiska nodarbība. Docents dipl.arhit. Kaspars Rikards sestdien 22.februārī, plkst. 14:00. Starptautiskās Praktiskās Psiholoģijas Augstkolas telpās, Bruņinieku ielā 65. Programmā: - Ozīriss Senājā Ēģiptē - Senās Ēģiptes ezoteriskais mantojums - Praktiskā Sakrālā ģeometrija   Pilna programma atrodas šeit Informācija, tel. 28441708, vai sazinie...

Sakrālās ģeometrijas prakse

24. martā. 2014.

Lekcija praktiska nodarbība. Docents dipl.arhit. Kaspars Rikards sestdien 29.martā, plkst. 14:00. Starptautiskās Praktiskās Psiholoģijas Augstkolas telpās, Bruņinieku ielā 65. Programma Piezīme. Interesentiem vēlams cirkulis, zīmulis un taisnleņķa trīsstūris.

R.Šteiners. Ziemassvētku Meditācija

25. decembrī. 2013.

Laiku griežos Pasaules Gara gaisma Ienāca Zemes būtības straumē; Nakts tumsa Izbeidza valdīt, Skaidrā dienas gaisma Iespīdēja cilvēku dvēselēs;  

Rietumu Ezoterijas Skola

18. janvārī. 2014.

Nodarbības, sestdien 25.janvārī, plkst. 10:00-15:30 Mācību programma Starptautiskās Praktiskās Psiholoģijas Augstkolas telpās, Bruņinieku ielā 65.  Informācija, tel. 28441708, vai sazinieties ar mums caur sadaļu Saziņa. www.ezoterija.lv

Ziemassvētku sapulce

06. decembrī. 2013.

Latvijas Antroposofiskā Biedrība ielūdz uz Ziemassvētku sapulci un sakrālās eiritmijas priekšnesumu. kas notiks 2013.gada 22.decembrī, Rīgas Valdorfskolā Baltā ielā 10., plkst.11-14. Programma.

Sakrālā Eiritmija

04. decembrī. 2013.

Latvijas eiritmistu ansambļa izpildījumā 2013.gada 22.decembrī, plkst.11. Rīgas Valdorfskolā, Baltā ielā 10. Programmā:  - Pamatakmens meditācijas Ziemassvētku daļa, - Pater Noster.

Rietumu Rzoterijas Skolas mācību gads retrospektīvā skatījumā

03. septembrī. 2013.

Ir pagājis atkal viens mācību gads Rietumu Ezoterijas Skolā. Kāds ir bijis šis gads? Ko viņš mums ir devis? Mēģināsim veikt īsu retrospekciju uz pagājušā gada notikumiem. Vispirms sāksim ar galvenajiem, A grupas mācību priekšmetiem, un kā pirmo apskatīsim antroposofisko medicīnu. Antroposofisko medicīnu un veselības mācību, kā to antroposofi daž...


Mūsu draugi

© Latvijas Antroposofiskā biedrība, 2004-2010. Materiālu pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta.